Vasaras nometne “ideja-2021”

piedzīvojumu NOMETNE “ideja – 2021”

08.04.2021.
Izsludināta pieteikšanās nometnei!
Visi, kas aizsūtījuši pieteikuma anketu, automātiski saņem uz norādīto e-pastu pieteikuma saņemšanas apstiprinājumu ar norādi, ka pieteikuma anketa saņemta un jāsūta e-parakstīts līgums un var maksāt naudiņu.

Pamata informācija par vasaras
piedzīvojumu nometni “ideja-2021 Slampē

Nometnes vērtība ir iespēja bērniem brīvi justies tādiem kādi viņi ir, neliekot tos “stereotipu rāmīšos”, bet veicinot bērnos personības radošo pašizpausmi. Visi nometnes audzinātāji ir pieredzējuši pedagogi un daudzi no tiem – kādreizējie idejas nometņu audzēkņi, kas ir viena no veiksmes atslēgām.
Nometnes filozofija – dodam bērniem “makšķeri”, nevis “zivi”, lai audzinātāju vadībā risinātu dažādas sadzīviskas lietas un situācijas paši.

 • Rīko: biedrība “Jauniešu centrs i-deja”, E.Veizāns, Agnese un Co
 • Vieta un laiks: Slampe, no 24.jūlija līdz 01.augustam jeb (17.07.-25.07., ja būs jāpārceļ sakarā ar dziesmusvētku mūsdienu deju koncertu).
 • Dzīvošana: Zemgales vidusskola, Skolas iela, Slampes pagasts, Tukuma novads. Googlmap koordinātes: https://goo.gl/maps/i9h2e5db53QTc7zS7
 • Maksa par nometni 259 EUR tiem kas mācās vai pierakstīti Rīgā, pārējiem  279 EUR.  Ģimenēm 5% atlaide.
 • Iemaksa 50% jāveic slēdzot līgumu, pārējā summa jāsamaksā 10 dienas līdz nometnei.
 • Cenā ietilpst: ēdināšana 4 reiz dienā, telpu īre, radošās nodarbības, materiāli, pedagogu apmaksa, piedzīvojumi, autobuss no Rīgas un atpakaļ.
 • Vietu skaits ir ierobežots – 90 dalībnieku, par pieteikumu pārtraukšanu ziņosim vismaz nedēļu pirms slēgšanas, sekojiet līdzi informācijai mājas lapā, neatlieciet uz pēdējo mirkli. Parasti paspēj tie, kas pieteikušies līdz 31.maijam.

Nometni, parasti, finansiāli atbalsta – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

TEVI SAGAIDA tradicionālā  i-dejas  programma:

 • praktiskās, radošās darbnīcas lieliem un maziem, puikām un meitenēm, kā piemēram: kanvas, ziepes, rotaslietas, lūpukrāsas meitenēm, bet zēniem: krokodila dendija telefons, lietus izsaukšanas koks, fotorāmīši … u.tml.
 • deju darbnīcas, hip-hop, breakdance, machine dance nodarbības
 • citu netradicionālo mākslu veidi, DJ`ing, MC`ings, pārģērbšanās šovi
 • olu kaujas, ūdens kaujas, netradicionālās sportu spēles, slapjais futbols
 • šausmīgā Nakts trasīte, sajūtu trase,
 • draudzēšanās ar “Slepenajiem” , Lasvegasas vakars
 • Nometnē NAV televizora un NAV datora!
 • jautrība garantēta! Kas jau ir bijis tas zina, būs SuperMegaVegaExtraUltra lieliski :o)

Visu dienu kārtība ar plašāku un info būs: www.idejunometne.lv un www.dejuskola.lv / nometnes.

Pieteikšanās kārtība un nepieciešamie dokumenti:

 1. jāaizpilda dalībnieka anketa – pieteikums, (kamēr šis googldokuments ir atvērts pieteikumiem) un jānospiež “sūtīt
 2. Jāsagaida apstiprinājums (5 min. laikā), uz norādīto epastu no [email protected] uz ko nevar atbildēt, saziņas epasts: [email protected]
 3. jāiepazīstas ar KĀRTĪBAS RULLI! un ar piesardzības pasākumi nometņu dalībniekiem un organizētājiem – speciālais COVID-19 sanitārais protokols (2.pielikums) Līgumā parakstāt punktu, ka esat iepazinušies un anketā atzīmējat ķeksīti, ka esat iepazinušies!
 4. jāaizpilda, jāparaksta līgums un jāparaksta datu apstrādes atļaujas anketa (3.pielikums) un jānosūta abi dokumenti uz [email protected] ,
 5. jāveic pirmā iemaksa (rekvizīti zemāk),
 6. uz nometni jāņem līdzi ārsta zīme par dalībnieka veselības stāvokli, izsniegta ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes sākuma!
  Ārstniecības persona novērtē, vai Slimību profilakses un kontroles centrs bērnu nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 vai citu infekcijas slimību saslimšanas pazīmes.
 7. jāveic otrā iemaksa ne vēlāk kā 10 dienas līdz nometnes sākumam.
 8. parakstītu līguma otro eksemplāru atdosim nometnes iebraukšanas dienā.
 9. saņemsiet e-pasta atgādinājumu, 10 dienas pirms nometnes sākuma, par ierašanās laiku, ārsta zīmi un jaunākajām aktualitātēm par nometni.

Rekvizīti maksāšanai tikai par vasaras nometnēm:
Biedrība “Jauniešu centrs i-deja”
Reģ.Nr.: 40008067824
Konts: LV76UNLA0050018325887 SEB banka
Mērķī jānorāda bērna vārds uzvārds “par vasaras nometni”
(Rēķinus izrakstam tikai, ja maksā juridiska persona)

Līdzi jāņem: gultas veļa: palags, spilvendrāna, segas pārvalks, (gulēšana uz nometnes “Miege” īstajiem matračiem, būs segas un spilveni), guļam piederumi, tualetes piederumi, dvielis, čības, treniņtērps, peldēšanās apģērbs, vilnas zeķes, apavi: sportam, ārai, telpām; kabatas lukturītis, rakstāmpiederumi, sava (metāla, plastmasas) krūzīte ar uzrakstītu vārdu, kaut ko “slepenajam”. Solīdās drēbes „LasVegasas” vakaram.

Ierašanās nometnē Slampē, Zemgales vidusskolā pie centrālās ieejas ar karogu, ieejas sākot no pulksten 9.30 līdz 11.00 (sastrēgumi, parasti ir ierašanās sākumā un beigās)
1) nododam ārsta zīmi un bērnu
2) 
paņemam līguma savu eksemplāru, visi pārējie dokumenti un maksājumi tiek aizsūtīti elektroniski.
3) Vecāki 
skolā neienāk!

N.B. !!! Par riska situācijām!
Nometnē katru dienu būs medmāsa, kas pārbaudīs simptomu pazīmes, tāpēc, pat pie parastas saaukstēšanās simptomiem, kas ir līdzīgi covid19 simptomiem nometne informēs vecākus un būs jārisina iespējamība doties uz mājām. (To paredz covid19 sanitārais protokols)
Tāpēc, apspriedām ar nometnes medmāsu Zentu, kas ir mūsu medmāsa, ka lai maksimāli izvairītos no situācijām, kad bērnam ir “rīta” kakla aizsmakums, kas pazūd pēc stundas, hroniskas iesnas vai temperatūra no alerģijas, vai tml, un, lai viņš netiek sūtīts uzreiz uz mājām, tad:
1) vajag lai ģimenes ārsts to apstiprina un ieraksta ārsta zīmē,
2) lai vecāks to ieraksta pieteikuma anketā sadaļā, “kas vēl būtu jāzina nometnes vadītājiem“,
3) ja kāds tiek aizsūtīts tomēr mājās ar šīm saaukstēšanās pazīmēm, kas ir līdzīgas covid19 pazīmēm, tad vecāks ved bērnu pie sava ģimenes ārsta uz pārbaudi vai “ātro” apārstēšanos un, ar ģimenes ārsta zīmi, ka var turpināt apmeklēt nometni brauc atpakaļ!

Nometne no savas puses pārkārtos pasākumu aktivitātes, lai bērni var paši patusēt vakaros, nevis pa nakti un veicinās, lai izvairītos no parastās saaukstēšanās:
1) neļaujot staigāt plikām kājām, bet lietojot zeķes vai neslīdošās zeķes,
2) nesēž caurvējos,
3) nedzer aukstu ūdeni,
4) nesēž plānajos šortiņos vai pidžammā uz betona grīdas (jo “man nav auksti”)
5) nebļaustās atbalstot savu komandu, lai nav aizsmakusi bals un tml. ierobežojošos un piesardzības pasākumus, lai mazinātu iespējamību, ka parādās saaukstēšanas simptomi.

Nometnes noslēguma dienā:
Atvadu rituāli pulksten 13.30-14.30 un
Koncerts vecākiem izbraukšanas dienā pulksten 14.30 tiks nodrošināts live video versijā FB un IG live kontos!
Vecāki pēdējā dienā tiek aicināti neierasties skolā, bet uzturēteis skolas teritorijas apkārtnē ievērojot spēkā esošos distancēšanās noteikumus.

Pēc pulksten 15.30 pēc noslēguma ceremonijas un live video beigām, bērni pa grupām tiks izlaisti no skolas pie vecākiem!

Dokumentu sūtīšana un papildus info:  e-mail: [email protected]
Nometnes satura vadītāja – Agnese Pumpure , t:27423454,
Nometnes vadītājs – Edmunds Veizāns , t: 29262327

Nometnes vadītāja Licences Nr. RP000356